Niema w Polsce takiego człowieka, który by nie znał popularną Magdę Gessler. Jest ona znaną restauratorką i prowadzi swój program, który się nazywa Kuchenne rewolucje. Od niedawna gwiazda stała aktywnie rozkręcać swój kanał na Youtube Magda Gessler, gdzie ona dzieli się swoimi niezwykłymi przepisami smacznych potraw.

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Polska restauratorka Magda Gessler

Wcześniej mogliśmy obejrzeć, jak samodzielnie przyrządza potrawy w programie „Sexy kuchnia Magdy Gessler” na kanale Food Network. Miała również swój własny program kulinarny w latach 90. ubiegłego wieku, do którego zapraszała znamienitych kucharzy.

W ten przedświąteczny czas gwiazda zdecydowała przygotować dla swoich ulubionych polskich widzów catering świąteczny. Można powiedzieć, że Gessler przygotowała się do tego bardzo starannie. To są dania, które możemy znaleźć w zwyklej restauracji, jednak pojawili się też nowości.

Magda Gessler przygotowała przedświąteczny catering

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Patrząc na menu, naprawdę chce się to wszystko zamówić, jak najszybciej. Do tego jeszcze przyjemnie sobie zdawać sprawę z tego, że jest to dania od samej Magdy Gessler. Więc zobaczymy co ta wspaniała kobieta dla nas przygotowała?

makowiec - 110 zł/kg,

sernik - 65 zł/kg,

piernik - 65 zł/kg,

barszcz czerwony - 35 zł/0,9 l,

zupa grzybowa - 55 zł/0,9 l,

uszka z kapustą i grzybami - 35 zł/10 szt,

pierogi - 45 zł/ szt, 

śledzie - 38 zł/300 g

Jak wam takie menu?

Niesamowita przemiana Kajry

Wczęsniej pisalismy o tym, jak Magda Gessler gotowała barszcz na Wigilię. 11 grudnia wystartował kanał na YouTube Magdy Gessler, gdzie ona zdecydowała podzielić się swoim osobistym przepisem smacznego, czerownego barszczu na Wigilie. Obiecuje, że będzie pyszny. O tym więcej czytaj tu.  

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com