Gwiazda doskonale wie, jak podkreślić swoją niebywałą urodę. Choć zawsze postrzegana była, jako konserwatywna w przypadku zachowania fryzury tym razem jednak zastanawiano się czy towarzyszka Sławomira podczas premiery filmu Futro z misia to napewno ona.

Żona Sławomira pokazała zdjęcie bez stanika. Popłynęło wielkie rozczarowanie

Magdalena Kajrowicz znana jako Kajra jest żoną Sławomira Zapały. Swoją popularność oboje zyskali dzięki przebojowi Miłość w Zakopanem. Są jedną z najbardziej rozpoznawanych par w przemyśle muzycznym. Często koncertują i udzielają licznych wywiadów. W miniony weekend pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie podczas premiery filmu, w którym gościnnie wystąpił Sławomir.

Kajra zaskoczyła fanów zupełnie odmienioną fryzurą. Gwiazda postawiła na odważny blond a do tego modne w tym sezonie ścięcie - prosta grzywka i przedziałek na środku.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Nie współczujesz swojemu mężowi, ale on nie miał wolności w małżeństwie z tobą przez 25 lat": kobieta pomyślała o tym, co usłyszała i rozpłakała się

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Przyznajemy, że gwiazda prezentuje się doskonale. A jakie jest Wasze zdanie?

 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com