No kto z nas nie lubie święto Boże Narodzenie? Czas kiedy otrzymujesz prezenty, w domu masz przepiękną choinkę i spędzasz czas za jednym stółem ze swoją rodziną. Okazuje się, że są takie ludzie, dla których święto nie przynosi żadnej radości. Do tej ilości wchodzi piosenkarka Doda. Okazuje się, że ona nie tylko nie lubie święta, a strasznie ich nienawidzi. W swoim wywiadzie z "Super Expressem" gwiadza powiedziała, dlaczego ma taki stosunek?

Polska piosenkarka Doda

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

"Ja w ogóle nie lubię świąt Bożego Narodzenia! W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje święta"  - mówi Doda. 

Kiedyś piosenkarka uwielbiała świętować Boże Narodzenie. A nawet czasami, wyjeżdżała do ciepłych krajów. Tam ona opałaął się na słońcu, popijała sobie drinka. Sytuacja całkowiecie się zmieniła od tego momentu, kiedy poważnie zachorowali jej rodzice. Najpierw matka ze nowotworem, a potem i tata z taką samą chorobą.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Doda

 Dziwna bzdura Juztyny Żyły

"Odkąd moja mama zachorowała na raka, już nigdy nie opuściłam świąt. Dodatkowo ostatnie święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Życie jest nieprzewidywalne. Trzeba doceniać każdą chwilę z rodziną!- przyznała się Doda. 

A wy jak, lubicie święta? 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Karol Strasburger tłumaczy swoje późne ojcostwo. Miesiąc temu Karol Strasburger w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Odkąd na świat przyszła jego córeczka, prezenter nagle zaczął zdradzać wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, czego jak dotąd nie robił. Ostatnio udzielił szczerego wywiadu dla tygodnika „Na Żywo”, w którym wyjaśnił swoją późną decyzję o zostaniu ojcem. Król sucharów bowiem twierdzi, że była to w pełni zaplanowana decyzja. Więcej o tym, czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com