Cała Polska bardzo czeka na to, aż zobaczą nowy film Blanki Lipinskiej 365 dni. Już 7 litego w kinach polacy zmogą oberzeć ekranizację tego filmu. Dlaczego wszyscy  z taką wielką niecierpliwością czekają na ten film? Dlatego, że jest on porównywany do filmu Greya, co w swoim czasie sprawiło wielkie szałeństwo. Poza tym w głównej roli Massimo zagra seksowny Michele Morrone.

Wielki powrót Agnieszki Woźniak - Starak do show biznesu.

Blanka Lipińska zdradziła w jednym z wywiadów, że na początek dla niej trudno było znaleźć idealnego aktora dla tej roli. Ona rozpatrywała kilka włoskich mężczyzn, ale w żadnym z nich nie mogla odszukać tego blasku, która ma Morrone.

Michelle Morrone

„Więc jak on stanął przede mną, on coś do mnie wtedy mówił, a ja go nie słuchałam. On zacytował właśnie kawałek scenariusza i powiedział:”Are You lost baby girl?”. A ja wtedy myślę sobie: „O boże, chłopie jestem tak lost, że już się nie mogę odnaleźć!” - mówi polska pisarka. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Na ten raz sam włoski aktor skomentował, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie. Musimy się przyznać, że coś między nimi zaczęło się dziać.

Blanka Lipińska

 [quote author=""]„Pierwszy raz poznałem Blankę, gdy brałem udział w castingu dla dwóch ostatnich aktorek sprawdzanych do roli Laury.

Michelle również dodał szczegółę, łaćzą jej z Blanką:

[quote author=""]„Kochamy się. Zaczęliśmy być bardzo dobrymi przyjaciółmi. Jest szalona. Ja także jestem zwariowany, ale jednak spokojniejszy. Nie flirtowała ze mną. To, co między nami powstało to wyjątkowa więź

Nowy wizerunek Dawida Podsiadło

Zostało nie zbyt długo czasu do premiery filmu. Ciekawe, czy sprawi on na nas wielkie wrażenie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com