Zosia Zborowska słynie niewątpliwie z wielu talentów. Jednym z nich jest talent aktorski, który odziedziczyła po swoich znanych rodzicach. Niewielu wie, że Zofia jest trzykrotną mistrzynią Polski w stepowaniu. Dodatkowo lubi praktycznie każdą dziedzinę sportu. Udziela także swojego głosu w produkcjach filmowych. Jednak jej ostatniego występu absolutnie nie powinno się naśladować.

Podaruj Wigilię najbardziej potrzebującym

Zosia podczas ostatnich zakupów zaparkowała swój samochód na miejscu zarezerowanym dla Ośrodka Wspomagania Rodziny. Znak był wyraźny, więc wygląda na to, że aktorka go zignorowała.


(źródło Newspix)

Po opuszczeniu samochodu udała się na zakupy do ekskluzywnego butiku znanego projektanta Łukasza Jemioły. Następnie wolnym krokiem podążała w stronę kwiaciarni po stroik świąteczny.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Czy to tylko świąteczna nieuwaga? Czy totalna ignorancja?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com