Joanna Mazur w tym roku wygrała wiosenną edycję programu rozrywkowego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Wówczas w mediach pojawiła się informacja, że reprezentantka Polski mieszka w niesprzyjających warunkach. Przez ostatnie lata zajmowała pokój w krakowskim akademiku ze wspólną łazienką na korytarzu.

„Taniec z Gwiazdami” – Gwiazdy zatańczyły ze swoimi bliskimi!

Joanna jest multimedalistką mistrzostw świata i Europy osób niepełnosprawnych, a także uczestniczką Letnich Igrzysk Paraolimpijskich 2016. W kolejnym roku została wyróżniona tytułem najlepszego sportowca niepełnosprawnego w Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Choć świat Joanny pogrążony jest w ciemnościach to nie przeszkodziło jej to tańczyć. Biorąc udział w programie zachwycała nie tylko swoich współtowarzyszy, ale także jury i publiczność.

W parze z Janem Klimentem wytańczyła Kryształową Kulę!

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Jej historia poruszyła serca wielu osób. Jeden z deweloperów postanowił spełnić największe mieszkanie Joanny i podarował jej w prezencie przestronne mieszkanie ze słonecznym tarasem. Tuż przed świętami lekkoatletka mogła zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu, które zaprojektowała wspólnie z architektem.

Życzymy wielu wspaniałych chwil w nowym domu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com