Już od dłuższego czasu wiadomo było, że księżna Meghan z rodziną nie spędzą świąt z królową Elżbietą, a wyjadą na ten czas do Kanady.

Świąteczna kartka Megan Markle i księża Harry. Życzą wesołych świąt!

Nie od dziś mówi się też o braku sympatii ludu, ale też rodziny królewskiej do księżnej Sussex.

Rozwiedziona amerykanka nie jest mile widziana w Wielkiej Brytanii, a o sympatii jaką cieszy się księżna Kate – Meghan może tylko pomarzyć.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Okazuje się jednak, że konflikt w rodzinie Windsorów jest na tyle duży, że w najważniejszych miejscach pałacu brakuje nawet zdjęć rodzinny Harry’ego.

Meghan Markle i książę Harry pokazali niepublikowane zdjęcie ze ślubu!

Sprawa wyszła na jaw, kiedy na oficjalnym Instagramowym profilu królowej pojawiło się zdjęcie, zapowiadające świąteczne przemówienie królowej Elżbiety.

Wśród choinki i wielu ozdób, na biurku przy królowej stoją ramki ze zdjęciami najbliższej rodziny, wśród których znaleźli się: książę Filip, Karol z Camillą, a także William z Kate i ich dzieci.

Nie trudno było więc zauważyć, że wśród fotografii brakuje zdjęcia Harry’ego, Maghan i Archiego.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com