Demi Moore jest jedną z najbardziej znanych aktorek Hollywood. Swoją największą popularność miała w latach 90. Zagrała w takich głośnych filmach jak: ("Ludzie honoru", "W sieci", "Szkarłatna litera", "Striptiz"). Prywatnie była związana z Brucem Willisem, z którym urodziła trzech córek. Po rozwodzie para została w dobrych relacjach. Także była związana z aktorem Ashtonem Kutcherem. Para rozwiodła się w 2013 roku.

Lider zespołu Ich Troje ma więcej dzieci, jak myślimy? Muzyk zdradził wszystko

Ostatnio Demi ponownie wzięła udział w pokazie mody i zaskoczyła fanów zmianami w swoim wyglądzie. Celebrytka zamieściła materiał z programu na swoim koncie na Instagramie. Wydarzenie odbyło się w środę 27 stycznia podczas Paris Fashion Week. 58-letnia Moore wyszedła na wybieg otwierając pokaz włoskiej marki Fendi.

Miała na sobie czarny satynowy garnitur składający się z rozszerzanych spodni i bluzki z głębokim dekoltem i otwartymi ramionami. Moore przeszedł kolejną operację plastyczną twarzy. Odpowiednie zdjęcie zostało opublikowane tak samo na stronie Instagram. 

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

Mieszkanie Basi Kurdej-Szatan robi wrażenie. Kosztuje aż 2,5 mln złotych

„Czy to Demi Moore… Jest nierozpoznawalna”, „Niestety, ale wygląda na to, że zmieniła też swój kształt”, „Zarejestrowałem się na Twitterze tylko po to, żeby zobaczyć Twoje dyskusje na temat jej nowej twarzy”, „Co się stało z twarzą Demi? ”,„ Dlaczego potrzebujesz teraz takich ogromnych kości policzkowych" -zastanawiali się fani.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com