Ewa Farna na swoim profilu w mediach społecznościowych złożyła swoim fanom życzenia świąteczne, a także poinformowała o wydaniu nowej piosenki i zaprosiła do wspólnej zabawy w noc sylwestrową.

Ewa Farna pokazała swojego małego synka

W ostatnim czasie całkiem sporo zmieniło się w życiu młodej piosenkarki. Nie tylko wyszła za mąż, ale przede wszystkim przygotowywała się do najważniejszej roli bycia mamą. Na wiosnę pojawił się na świecie syn piosenkarki, któremu para dała na imię Artur.

Na tegoroczne święta gwiazda życzyła sobie i fanom przede wszystkim świąt spędzonych wspólnie, w atmosferze rodziny i miłości. Przesłaniem gwiazdy jest stwierdzenie, że święta Bożego Narodzenia to wspólny czas i że w naszych domach nie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Cieszmy się swoją obecnością.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

Koleżanka także składa życzenia rodzinnych i magicznych świąt.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com