Gwiazdor zawsze lubił zaskakiwać swoją publiczność. Znany jest nie tylko ze swojego ekscentrycznego koloru włosów, ale także bogatego życia towarzyskiego.

Również tym razem nie obyło się bez niespodzianki.

Michał Wiśniewski wystawił zdjęcia z mamą. Teraz wiadomo w kogo jest takim szaleńcem

Małżeństwo wielu kojarzy się ze stałością i stabilizacją. Michał Wiśniewski jednak ma zupełnie inną defnicję związku.

Wokalista był żonaty, aż czterokrotnie, ale nadał nie przestaje poszukiwać tej jedynej!

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Pierwszą żoną była ówczesna wokalistka grupy Ich Troje Magda Femme, kolejną Marta (Mandaryna) Wiśniewska, z którą jak pamiętamy wystąpił w reality show ukazującym ich codzienne życie, a także wziął ślub w zimowej scenerii na samym biegunie. Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak także wokalistka zespołu. Ostatniej jak do tej pory, której gwiazdor przysięgał miłość i uczciwość małżeńską byłą Dominika Tajner. Ostatnie z małżeństw zostalo rozwiązane we wrześniu tego roku. Z poprzednich związków Michał ma 4 dzieci.

W życiu gwiazdora jednak wiele się dzieje i znowu jest zakochany a także wszystko wskazuje na to, że na palcu jego wybranki błyszczy pierścionek zaręczynowy. Nową narzeczoną Michała jest Paulina, mama czwórki dzieci. Swoją miłość muzyk wyszukał na portalu społecznościowym i to ona pomogła mu przetrwać trudy rozwodu. Ostatnio para pokazała się oficjalnie na urodzinach przyjaciela Michała Jacka Łągwy.

Czy tym razem Michał Wiśniewski znalazł miłość swojego życia?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com