Michał Wiśniewski znany polski muzykant, lider zespołu Ich Troje. Michał chcętnie prowadzi swój Instagram i dzieli się ze wszystkimi swoimi zdjęciami z życia szalonego polskiego muzykanta. Do pokazywania swoich foto, Wisniewski podchodzi ostrożnie i nie pokazuje prawie wszystko. Często widzimy jego charytatywność oraz momenty z kariery muzycznej. Dlatego, wtedy kiedy Michał podzielił się zdjęciem ze swoją matką, to wywołało wiele emocji u obserwujących. 

Ewa Chodakowska na pidżama party z teściową

Michał Wiśniewski pokazuje swoje życie w Instagram

Bardzo dobrze widać, że one do siebie podobni. Nie tylko zewnętrznie, ale także swoim szałonym charakterem. Na zdjęciu widać, jak kobieta w swoim przepięknym wieku iśmiecha się do kamery. Zwrócono na jedną szczegółe, że pani ma tak samo czerwone włosy jak i jej syn. 

Michał Wiśniewski ze swoją mamą

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Tym zdjęciem Michał Wisniewski chciała odbudowac relacje z nią. Jak wcześniej opowiadał, że jeszcze w dzieciństwie mieszkał w domu dziecka, i rzadko kiedy spotykał się ze swoją mamą. 

Fani natychmiast zaczęli pisać pozytywne komantarzy:

"Super Panie Michale. Wszystkiego dobrego, Super kochani, Czerwona moc, Zawsze wam kibicowałam"

Kalendarz świąt nietypowych - Sprawdź co to za dzień

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę. Nowy rok-nowa łazienka. Polska tancerka i osoba medialna Agnieszka Kaczorowska przed świętami poważnie zdecydowała zająć się sprawami dotyczące jej nowego domu. Na ten raz Kaczor pokazała swoją łazienkę. Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela jeszcze przed narodzinami córki, podjęli decyzje sprzedać swoje mieszkanie i kupić dom dla wielkiej rodziny. Jeszcze wcześniej tancerka pokazywała swoją sypialnię. Na nim widać preferowane wszędzie jasne drzewo i bardzo piękne żółte łożko.

Zobacz więcej na kolezanka.com