Nowy rok-nowa łazienka. Polska tancerka i osoba medialna Agnieszka Kaczorowska przed świętami poważnie zdecydowała zająć się sprawami dotyczące jej nowego domu. Na ten raz Kaczor pokazała swoją łazienkę. 

Agnieszka Starak-Woźniak pojawiła się w nowej fryzurze. Wygląda bardzo pięknie!

Agnieszka Kaczorowska ze swoim mężem Marcinem Pełą

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela jeszcze przed narodzinami córki, podjęli decyzje sprzedać swoje mieszkanie i kupić dom dla wielkiej rodziny. Jeszcze wcześniej tancerka pokazywała swoją sypialnię. Na nim widać preferowane wszędzie jasne drzewo i bardzo piękne żółte łożko.

Na ten raz w centrum uwagi znajdowała się łażienka. W niej dominują stonowane kolory- różne odcienie szarości i beżu, które połączyła m.in. z ciemnym grzejnikiem. Tym foto Kaczorowska podzieliła się w swoim Instastories. 

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Nowa łazienka Agnieszki Kaczorowskiej

Łazienka Agnieszki Kaczorowskiej

Czy chcielibyście taką samą?

Rodzinne tajemnice pary Cambridge

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka kaczorowska zaprosiła do swojej garderoby. Większość polskich gwiazd lubią pokazywać swoja garderobę. Robią akcent na to jakie mają rzeczy od znanych brendów czy projektantów, pokazują przede wszytskim ilość i oczywiście porządek. Jakby konkurują z innymi gwiazdami, kto z nich mają lepszą szafę. Zazwyczaj rozmiar jednej takie szafy celebrytów podobny do rozmiaru zwyklej kawalerki. Na ten temat więcej czytaj tutaj. 

Zobacz więcej na kolezanka.com