Rodzina królewska intensywnie przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Nie tylko londyńskie ulice, ale przede wszystkim Pałac Buckingham i Zamek w Windsorze zdobią kolorowe światełka, ozdoby i gigantyczne choinki. Jedną z bożonarodzeniowych tradycji jest także wspólne gotowanie. Tym razem do konkurencji stanęła książęca para.

Księżna Kate i książę William swoje kulinarne talenty mogli zaprezentować BBC - A Berry Royal Christmas. W trakcie programu podziękowali wszystkim, którzy włączają się w pomoc charytatywną. Właśnie pomoc potrzebującym stała się inspiracją do wspólnego gotowania i opowieści o tradycjach i historiach związanych z ich życiem.

Skandal w krółewskiej rodzinie. Czemu Kate Middleton źle zachowuję się ze swoim mężem?

Nie zabrakło także rywalizacji, w której małżeństwo miało przygotować bożonarodzeniowy deser, który miał być poczęstunkiem na przyjęciu po emisji programu. Z ust zawodników nie schodził uśmiech i choć oboje uwielbiają rywalizację został ogłoszony remis :)

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Księżna Kate zdradziła, że jej mąż jest wspaniałym kucharzem. Podobno najlepiej wychodzi mu przygotowywanie śniadań, choć w okresie studiów nie raz zaskakiwał swoją wybrankę pysznymi obiadami :) Jak to mówią, przez żołądek do serca :)

Nam bardzo podoba się wspólne gotowanie. A Wy Drogie Koleżanki jaką potrawą wigilijną możecie się pochwalić? :)

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com