Rodzina królewska intensywnie przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Nie tylko londyńskie ulice, ale przede wszystkim Pałac Buckingham i Zamek w Windsorze zdobią kolorowe światełka, ozdoby i gigantyczne choinki. Jedną z bożonarodzeniowych tradycji jest także wspólne gotowanie. Tym razem do konkurencji stanęła książęca para.

Księżna Kate i książę William swoje kulinarne talenty mogli zaprezentować BBC - A Berry Royal Christmas. W trakcie programu podziękowali wszystkim, którzy włączają się w pomoc charytatywną. Właśnie pomoc potrzebującym stała się inspiracją do wspólnego gotowania i opowieści o tradycjach i historiach związanych z ich życiem.

Skandal w krółewskiej rodzinie. Czemu Kate Middleton źle zachowuję się ze swoim mężem?

Nie zabrakło także rywalizacji, w której małżeństwo miało przygotować bożonarodzeniowy deser, który miał być poczęstunkiem na przyjęciu po emisji programu. Z ust zawodników nie schodził uśmiech i choć oboje uwielbiają rywalizację został ogłoszony remis :)

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Księżna Kate zdradziła, że jej mąż jest wspaniałym kucharzem. Podobno najlepiej wychodzi mu przygotowywanie śniadań, choć w okresie studiów nie raz zaskakiwał swoją wybrankę pysznymi obiadami :) Jak to mówią, przez żołądek do serca :)

Nam bardzo podoba się wspólne gotowanie. A Wy Drogie Koleżanki jaką potrawą wigilijną możecie się pochwalić? :)

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com