Księżna Kate i książę William w dzisiejszych czasach jest bardzo popularną para, wokół której zawsze krążą się media. Razem wyglądają bardzo zjawiskowo. Niektórzy aktywnie biorą z nich przykład i tak samo starają się zdążyć w swoje życie tą inteligencję i porządek.

Zdradzamy ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach

Ale nikt nie zna c o takiego prawdziwego dzieje się w królewskiej rodzinie. Nie zapominamy ten fakt, że ze względu zasad nikt z rodziny nie ma prawa pokazywać swoje emocje, prowadzić sieci społecznościowe, jednym słowem mówiąc, robić wszystko, co robi zwykły współczesny człowiek.

Kate Middleton i książe William

Natomiast na ten raz księżna Kate nie była w stanie wstrzymać się i otwarcie pokazała swój stosunek do swojego męża. Możliwe, że w ich rodzinie nastąpił kryzys.

Księżna Kate wraz z mężem udzieliła wywiadu podczas spotkania z wolontariuszami, którzy będą pomagać potrzebującym podczas świąt Bożego Narodzenia. Przeprowadzała go znana autorka książek kulinarnych - Mary Berry. Wielką uwagę zwrócono na jeden gest, zrobiony przez Kate. Książę William położył swoją rękę na jej ramieniu. Żona odtrąciła rękę męża. Zrobiła to z uśmiechem na twarzy, ale po tym większość zaczęła sobie przypuszczać, że cos w ich rodzinie jest nie dobrze.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

Niektórzy twierdzą, że ten gest pokazuje, że między małżonkami preferują złe emocje.

Możliwe same Księżna Kate i książę William nie zwróciły na to poszczególna uwagę, natomiast społeczeństwo stara się wyjaśnić, czy dobrze u nich wszystko w rodzinie?

Kolejny Oscar na horyzoncie. Sukces polskiego kina już bizko

Wczęśniej pisaliśmy o tym, kim i gdzie pracowąła Kate Middleton jak była zwykła dziewczyną. Zadawali sobie pytanie, kim była Kate Middleton, jak stała księżna Cambridge? Gdzie studiowała i pracowała? Kate Middleton i Książę William wzięli ślub w 2011 roku. Do tego, jak stała żoną Williama była zwykła dziewczyną, która nawet nie za bardzo zwracała na siebie uwagę. Często chodziła z burzą brązowych loków i w sportowych bluzach. Ale jakoś książ William zauważył tą wspaniałą dziewczynę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com