Księżna Kate i książę William w dzisiejszych czasach jest bardzo popularną para, wokół której zawsze krążą się media. Razem wyglądają bardzo zjawiskowo. Niektórzy aktywnie biorą z nich przykład i tak samo starają się zdążyć w swoje życie tą inteligencję i porządek.

Zdradzamy ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach

Ale nikt nie zna c o takiego prawdziwego dzieje się w królewskiej rodzinie. Nie zapominamy ten fakt, że ze względu zasad nikt z rodziny nie ma prawa pokazywać swoje emocje, prowadzić sieci społecznościowe, jednym słowem mówiąc, robić wszystko, co robi zwykły współczesny człowiek.

Kate Middleton i książe William

Natomiast na ten raz księżna Kate nie była w stanie wstrzymać się i otwarcie pokazała swój stosunek do swojego męża. Możliwe, że w ich rodzinie nastąpił kryzys.

Księżna Kate wraz z mężem udzieliła wywiadu podczas spotkania z wolontariuszami, którzy będą pomagać potrzebującym podczas świąt Bożego Narodzenia. Przeprowadzała go znana autorka książek kulinarnych - Mary Berry. Wielką uwagę zwrócono na jeden gest, zrobiony przez Kate. Książę William położył swoją rękę na jej ramieniu. Żona odtrąciła rękę męża. Zrobiła to z uśmiechem na twarzy, ale po tym większość zaczęła sobie przypuszczać, że cos w ich rodzinie jest nie dobrze.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Niektórzy twierdzą, że ten gest pokazuje, że między małżonkami preferują złe emocje.

Możliwe same Księżna Kate i książę William nie zwróciły na to poszczególna uwagę, natomiast społeczeństwo stara się wyjaśnić, czy dobrze u nich wszystko w rodzinie?

Kolejny Oscar na horyzoncie. Sukces polskiego kina już bizko

Wczęśniej pisaliśmy o tym, kim i gdzie pracowąła Kate Middleton jak była zwykła dziewczyną. Zadawali sobie pytanie, kim była Kate Middleton, jak stała księżna Cambridge? Gdzie studiowała i pracowała? Kate Middleton i Książę William wzięli ślub w 2011 roku. Do tego, jak stała żoną Williama była zwykła dziewczyną, która nawet nie za bardzo zwracała na siebie uwagę. Często chodziła z burzą brązowych loków i w sportowych bluzach. Ale jakoś książ William zauważył tą wspaniałą dziewczynę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com