Zadawali sobie pytanie, kim była Kate Middleton, jak stała księżna Cambridge? Gdzie studiowała i pracowała? Kate Middleton i Książę William wzięli ślub w 2011 roku.

Do tego, jak stała żoną Williama była zwykła dziewczyną, która nawet nie za bardzo zwracała na siebie uwagę. Często chodziła z burzą brązowych loków i w sportowych bluzach. Ale jakoś książ William zauważył tą wspaniałą dziewczynę. 

Maciek z Love Island szczerze o rozstaniu z Oliwią

Kate Middleton i książ William

 Po ukończeniu studiów, przez rok zrobiła przerwę na studiach i wyjechała do Włoch, a następnie przez pewien czas mieszkała w Chile, gdzie brała udział w lokalnych programach charytatywnych.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W 2005 r. Kate uzyskała tytuł licencjata z wyróżnieniem, wybierając specjalizację „Historia sztuki”, i dostała pracę w towarzystwie swoich rodziców.

Firma Party Pieces, stworzona przez byłego kontrolera ruchu lotniczego i stewardessę, przyniosła swoim założycielom miliony, co pozwoliło Middleton wysłać Kate na prestiżowy uniwersytet, gdzie poznała przyszłego króla Wielkiej Brytanii.

Kariera Kate rozpoczęła się od pracy w tej firmie zajmującej się dostarczaniem pocztowych artykułów świątecznych i organizacją uroczystości.

Kate Middleton

Trzy lata później najstarsza córka Middletona rozpoczęła swój pierwszy projekt, zatytułowany Pierwsze urodziny. Zasadniczo dziewczyna stworzyła projekty katalogowe firmy, zajmowała się fotografowaniem produktów  była również zainteresowana marketingiem.

Wielki powrót Agnieszki Woźniak - Starak do show biznesu.

Dodatkowo do tego w 2006 roku Middleton pracowała kelnerką w do działu zakupów w sieci sklepów London Jigsaw, ale rok później opuściła firmę i chciała rozpocząć karierę fotografa, zawodowo zajmująca się sztuką.

Teraz do obowiązków księżnej Katarzyny należy uczestnictwo w licznych wydarzeniach towarzyskich i patronowanie szeregu organizacji. Ta praca nie jest łatwa, ale Kate Middleton przyzwyczaiła się do cięzkiej pracy. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com