Sylwester zbliża się do nas wielkimi krokami. Jak co roku, stacje telewizyjne ścigają się w zorganizowaniu najlepszego koncertu wieńczącego koniec roku. Są w stanie zapłacić rekordowe stawki, tylko po to, by zaprosić przed telewizory jak największą liczbę osób.

Trzynasta emerytura w 2020 jak będzie wyglądać cała procedura?

Okazuje się jednak, że nawet w tym roku nikt nie przebije ogromnej stawki, jaką Telewizja Polska zapłaciła Luisowi Fonsiemu dwa lata temu za piosenkę „Despacito”, którą artysta puścił z playbacku, a za którą zgarnął aż pół miliona..

Nic więc dziwnego, że gwiazdy decydują się na witanie nowego roku w ten sposób, jeśli za zaśpiewanie kilku hitów można zgarnąć naprawdę wielkie pieniądze.

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Jak podaje Super Express, tegoroczną rekordzistką jest Edyta Górniak, nowa gwiazda TVN-u, która na ich koncercie zarobi 130 tysięcy złotych. Na drugim miejscu uplasowała się Beata Kozidrak z kwotą 110 tysięcy złotych. Natomiast kolejną wielką sumę, bo aż 100 tysięcy złotych, TVN zapłaciło za Sylwię Grzeszczak, o którą walczyły wszystkie topowe stacje.

TVP2 najwięcej zapłaci Maryli Rodowicz. Ma być to kwota 90 tysięcy złotych. Na kwotę 85 tysięcy zdecydowali się: zespół Perfect, który zagra dla TVN i Sławomir, grający dla Polsatu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com