Sylwester zbliża się do nas wielkimi krokami. Jak co roku, stacje telewizyjne ścigają się w zorganizowaniu najlepszego koncertu wieńczącego koniec roku. Są w stanie zapłacić rekordowe stawki, tylko po to, by zaprosić przed telewizory jak największą liczbę osób.

Trzynasta emerytura w 2020 jak będzie wyglądać cała procedura?

Okazuje się jednak, że nawet w tym roku nikt nie przebije ogromnej stawki, jaką Telewizja Polska zapłaciła Luisowi Fonsiemu dwa lata temu za piosenkę „Despacito”, którą artysta puścił z playbacku, a za którą zgarnął aż pół miliona..

Nic więc dziwnego, że gwiazdy decydują się na witanie nowego roku w ten sposób, jeśli za zaśpiewanie kilku hitów można zgarnąć naprawdę wielkie pieniądze.

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

Popularne wiadomości teraz

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Jak podaje Super Express, tegoroczną rekordzistką jest Edyta Górniak, nowa gwiazda TVN-u, która na ich koncercie zarobi 130 tysięcy złotych. Na drugim miejscu uplasowała się Beata Kozidrak z kwotą 110 tysięcy złotych. Natomiast kolejną wielką sumę, bo aż 100 tysięcy złotych, TVN zapłaciło za Sylwię Grzeszczak, o którą walczyły wszystkie topowe stacje.

TVP2 najwięcej zapłaci Maryli Rodowicz. Ma być to kwota 90 tysięcy złotych. Na kwotę 85 tysięcy zdecydowali się: zespół Perfect, który zagra dla TVN i Sławomir, grający dla Polsatu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com