Łukasz Urbański często wrzuca przerobione zdjęcia gwiazd, polityków, wokalistów, gdzie pokazuje, jak by one wyglądali w innych stylizacjach. Całkiem niedawna pochwalił się fotką, gdzie mogliśmy zobaczyć Ewę Farnę w blond włosach. Dzięki grafice fryzjer pokazał wokalistkę z jasnym kolorem włosów. Przemianę wrzucił na InstaStory. 60 procent internautów zagłosowało na odpowiedź "Wow, jest moc". Inne 40% uważają, że piosenkarce jest lepiej z jej zwykłą, ciemną fryzurą.   

Instagram Łukasz Urbański
Instagram Łukasz Urbański

Sytuacja w kraju nie z najlepszych. Lech Wałęsa szuka pracy. "Pójdę i będę pod kościołem zbierał pieniądze"

Dalej Urbański pokazał Ewę w platynowym blondzie w lekko różowym odcieniem. To tak samo bardzo się spodobało internautom. 79 procent zagłosowało na odpowiedź "Jest super". A jak wam się podoba Ewa Farna z nowym kolorem włosów?

Instagram Łukasz Urbański
Instagram Łukasz Urbański

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na delikatne i przepyszne ciasto z kaszą manną

Nawiasem mówiąc, Ewa Farna swoją muzyczną karierę zaczęła jeszcze gdy miała 11 lat, wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach.Wydała kilka albumów (w języku polskim): Sam na sam (2007), Cicho (2009), EWAkuacja (2010), (W)Inna? (2013), Inna (2015).  Prywatnie jest związana z Martinem Chobotem. W 2019 roku urodziła synka Artura. 

Tak samo czytaj o tym, jak Magda Narożna pozuje w zjawiskowej czerwonej sukni. Magda Narożna jest znaną wokalistką zepsołu "Piękni i Młodzi". Założyła go razem ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym w 2012 roku. Za rok opublikowali na portalu YouTube teledyski do piosenki „Niewiara” i „Kocham się w Tobie”, które uzyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com