Dominika Gwit swoją największą popularnośc odzyskała po filmy "Galerianki" z 2009 roku. Tak samo mogliśmy ją zobaczyć w takich serialach, jak: „Przepis na życie” czy „Singielka”. W latach 2010 -2014 była dziennikarką Polskiej Agencji Prasowej. Od marca 2015 do stycznia 2016 prowadziła cykl Odważ(e)ni w programie Dzień dobry TVN, w którym rozmawiała z osobami, które osiągnęły sukces w odchudzaniu. Od lutego 2016 pisze felietony dla portalu Cosmopolitan.pl. W 2018 roku wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, z nim znajduje się w szczęśliwym związku.

Renata Pałys wspomina swojego serialowego męża Paździocha

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Na Instagramie gdzie aktorka ma ponad 140 tysięcy obserwujących, Gwit pochwaliła się serią zdjęć z dzieciństwa. Jaką wtedy była?

Ten zimowy czas wywołuje we mnie wspomnienia z dzieciństwa, bo takiej zimy naprawdę dawno u nas nie było. Odpaliłam więc stare zdjęcia. Dzięki temu znów mogę poczuć się jak dziecko. Idę robić orła w śniegu, a co! -napisała celebrytka.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Magda Narożna pozuje w zjawiskowej czerwonej sukni. Namiętny obraz wokalistki zachwycił fanów!

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

Ale czad 

Ale slodkim byla Pani maluchem

Ale fajne zdjęcia! to są piękne wspomnienia

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak 16-letnia Chinka najmłodszą osobą uzależnioną od operacji plastycznych. W swoim życiu dziewczyna przeszła około 100 operacji plastycznych. Zaczęła je robić już w wieku 13 lat! Co więc sprowokowało Zhou do takiej decyzji? Tak jak w większości przypadków nie akceptowania swojego ciała przez nastolatki, problem tkwił w rówieśnikach, którzy krytykowali ja za wygląd.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com