Kilka dni temu media obiegła smutna wiadomość o śmierci Ryszarda Kotysa. Aktor, który przez ostatnie 20 lat wcielał się w rolę Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich" odszedł w wieku 88 lat.

Horoskop na pierwsze 7 dni lutego. Co przyniosą gwiazdy?

Renata Pałys, serialowa żona pożegnała przyjaciela ciepłymi słowami. Choć fabuła serialu jest zabawna, czasem prześmiewcza ich przez wiele lat łączyła szczera i piękna przyjacielska relacja.

Zawsze się śmialiśmy, że jesteśmy wirtualnym małżeństwem dłużej niż niejedna para w realu. Spędzaliśmy ze sobą cały wolny czas między zdjęciami, uwielbiałam z nim siedzieć i rozmawiać. Rysiek był demonem intelektu. To może dziś niemodne określenie, ale miał tak rozległą wiedzę, że to się nie mieści w głowie. Można było z nim rozmawiać na każdy temat. Był też zapalonym kibicem piłki nożnej. Śledził wszystkie rozgrywki, wyniki. Znał wszystkie transfery. Był też niezmiernie dokładnym obserwatorem wszystkiego, co się wokół dzieje.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Pałys odniosła się także do choroby Kotysa i faktu, że niestety ekipie towarzyszyły smutne myśli, że to ostatnie chwile Ryszarda.

Jak dotarła do nas wiadomość, że Rysiek jest w szpitalu na koronawirusa, to liczyliśmy się z tym po trochu

To bardzo smutna wiadomość. Składamy najszczersze kondolencje

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com