Małgosia wraz z rodziną już jakiś czas temu wybrała się na długie wakacje do Meksyku. Jak zdradziła Perfekcyjna czeka ich ponad miesięczny pobyt w tym pięknym miejscu.

Czy Ewa Wachowicz otworzy swoją restaurację? „Razem ze wspólnikami podjęliśmy decyzję”

Okazuje się jednak, że włosy Perfekcyjnej nie chciały aż tak długo czekać na wizytę u fryzjera. Małgonia postanowiła więc zaprosić do Meksyku swoją prywatną fryzjerkę, by ta uratowała jej fryzurę.

Pod jednym ze zdjęć niezadowolona internautka zwróciła uwagę, że koczek Małgosi jest mało kobiecy i nudny.

Perfekcyjna wytłumaczyła, że wakacje to mało odpowiedni czas na mozolne układanie fryzur. Jednak już na drugi dzień prywatna fryzjerka Perfekcyjnej była już w Meksyku.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Choć kobieta miała do wykorzystania zaległy urlop, a także obie Panie realizowały projekt, którego idee wyjasniały w nagraniach. Żartom Małgosi nie było końca. Zabawnie kwitowała, że jej fryzjerka przybyła z odsieczą. Sylwia podchwyciła temat i obie panie miały sporo zabawy.

Drodzy fani, specjalnie dla was przyleciałam, żeby nie było nudno i żeby Małgosia miała inną fryzurę. Koniecznie piszcie w komentarzach, czy wam się podoba, czy coś poprawić, czy w prawo włosek, czy w lewo włosek

Taka fryzjerka to skarb prawda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com