Joanna Moro jest polsko-litewską aktorką teatralną i filmową. Urodziła się w Wilnie, w polskiej rodzinie. Ma młodszą o dwa lata siostrę Kamilę. Od 2003 roku mieszka w Warszawie. W 2007 roku Moro pojawiła się w seriale Barwy Szczęścia. Natomiast największą popularność jej przyniósł serial "Anna German. Tajemnica białego anioła", w którym ona zagrała w 2012 roku. Prywatnie jest związana z Mirosławem Szpilewskim. Z nim aktorka ma dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, oraz córkę Ewę. 

Jak wyglądała żona Zenka Martyniuka w młodości? Jej zdjęcia ujawnią wszystko

Joanna Moro świętuje pierwsze urodziny swojej córki Ewy

Rok temu Joanna Moro stała mamą po raz trzeci. 30 stycznia 2020 roku na świat pojawiła się córka Ewa. Wtedy aktorka opublikowała zdjęcie ze szpitała i napisała:

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!!

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Ola Hamkało urodziła! Aktorka opublikowała zdjęcie tuż po porodzie

Celebrytka z okazji urodzin swojej córki Ewy organizowała dla niej małą imprezkę. Główna bohaterka okazji miała na sobie puszystą, białą sukienkę. Sama Joanna była w długiej, różowej sukni, a mąż z synami w białych koszułkach i czarnych spodniach. Na zdjęciach tak samo widzimy tort urodzinowy. Pozytywny, różowy, w centrum którego znajduje się mała szara myszka. 

Impreza urodzinowa udała nam się bajecznie !!! Mimo pandemii i trudności z tym związanych udało nam się na ostatnia chwile zorganizować wspaniałe kameralne przyjęcie z okazji roczku Ewuni !!! -napisała Moro na Instagramie. 

Ewa dużo dziewczynka z okazji urodzin dużo zdrowia dużo prezentów,  Samych serdeczności dla Ewuni 🎁💖 W dalszym ciągu buziaczek to cały tata... ,Super rodzina, dwóch chłopców i najmłodsza księżniczka, Malutka jest cudna❤️ -czytamy komentarzy fanów.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com