Najpierw poinformował o tym bliski przyjaciel rodziny Jan Hartman. Wtedy żona aktora potwierdziła tę straszną wiadomość. Agnieszka Suchora na swoim Facebooku napisała słowa, od których czujesz się bardzo smutny.

Królowa Elżbieta II jest zdeterminowana. Co przygotowała dla swojego ukochanego wnuka?

Najdroższy Najwspanialszy Najczulszy nie przegrał żadnej walki!

Jego małżeństwo z Agnieszką Suchorą nie było pierwszym związkiem dla aktora. Wcześniej miał dwie żony. Z pierwszego małżeństwa urodził się jego syn Wiktor.

Trzecią żonę poznał podczas przesłuchania do spektaklu "Wieczór Trzech Króli". Różnica w wieku nie przeszkodziła kochankom. Żyli w doskonałej harmonii od 2002 roku.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Aktorka tak skomentowała ich związek:

- Przyszłam na próbę spektaklu „Wieczór Trzech Króli”, w którym na grał. Trochę się spóźnił, ale miło się ze mną przywitał. Miał na sobie czerwony sweter. Było w nim, coało mnie w mężczyźnie wszystko: poczucie humoru, autorytet. Był szczytem facetem, przy którym czułam się bezpiecznie, a do najłagodniej człowieszymkiem na świecie.

Aktor odpowiedział również leśnie na temat swojej żony:

-Ja nie mam prawa na nic narzekać, bo mnie życie wszystko wynagrodziło moją żoną. Na finiszu trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Agnieszka Suchora dała mi drugie życie. Chciałbym jak najdłużej być w pełni, żeby zapewnić córce radosne dzieciństwo.

O ojcostwie i pierwszym dziecku Wiktorze powiedział kiedyś:

Ida Nowakowska pokazała ciążowy brzuszek. Komentarze fanów nie pozostawiaja złudzeń

-Nie byłem gotowy na życie ojcem. Tym bardziej że zaczyna się zaczynać układać powoli w zawodzie. Odnosiłem pierwsze sukcesy. Dziecko się jakoś w tym wszystkim nie grało. Z biegiem czasu ich noszenie uległo poprawie.

W trzecim małżeństwie powitali na świecie córkę Gabrielę. Z którą miał dobry kontakt. Wspierał ją w każdy możliwy sposób.

Składamy kondolencje rodzinie aktora.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com