Aktorka Agnieszka Włodarczyk w swoim wieku 40 lat wygląda bardzo młodo i zadbanie. Obecnie obok siebie ma nowego partnera, im jest sportowiec Robert Karaś. Jakiś czas temu para poinformowała o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Na Instagramie aktorka podzieliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym, gdzie zademonstrowała ciążowe krągłości. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Trudny czas dla Moniki Olejnik. Dziennikarka pożegnała mamę

Agnieszka Włodarczyk tańczy z ciążowym brzuszkiem

Całkiem niedawna aktorka wróciła się z do ojczystej Polski z gorącej wyspy. W swoich social mediach gwiazda pokazała, jak organizowała przyjęcia w domu. Celebrytka "odpaliła" program taneczny i zaczęła energicznie tańczyć w rytm muzyki. Nawet z ciążowym brzuszkiem aktorka poruszała się bardzo ładnie. Na tle możemy zobaczyć partnera Agnieszki, Roberta Karasia, który nagrywał wszystko, co się dzieje. 

Jolie postanowiła sprzedać prezenty od byłego męża

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

instastory włodarczyk
instastory włodarczyk

instagram agnieszka włodarczyk
instagram agnieszka włodarczyk

włodarczyk tańczy
włodarczyk tańczy

Tak samo czytaj o tym, jak Ida Nowakowska pokazała ciążowy brzuszek. Wkrótce urodzi się jej pierwsze dziecko, ponieważ prezenterka telewizyjna jest już w 6. miesiącu ciąży. Młoda kobieta opowiedziała o swoim szczęściu w programie "Pytanie na śniadanie". Pozamawiał książki na temat ojcostwa i rozwoju dziecka, i tym mi naprawdę zaimponował. Uwielbiamy oglądać filmy na temat ciąży, jak przebiega i jak rozwija się miesiąc po miesiącu. To takie fascynujące – komentowała Ida Nowakowska w rozmowie z Faktem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com