W sobotę, 6 lutego, zmarł polski aktor Krzysztof Kowalewski. Był znany z wielu znakomitych ról filmowych, serialowych i teatralnych. Zagrał między innymi w wielu dziełach Stanisława Barei, między innymi takich jak „Miś”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, czy „Brunet wieczorową porą”. Zapamiętał się publiczności tak samo z serialu Romana Łubisza „Daleko od noszy”, gdzie zagrał razem z Hanną Śleszyńską, Pawłem Wawrzeckim, Piotrem Gąsowskim, Krzysztofem Tyńcem, ze swoją żoną Agnieszką Suchorą, czy Anną Przybylską.

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Nowe fakty z porodówki ujrzały światło dzienne.

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie Przybylskiej z Kowalewskim

W swoich mediach społecznościowych Jarosław Bieniuk opublikował czarno-białe zdjęcie z serialu „Daleko od noszy”. Na nim widzimy całą ekipę, w tym zmarłą partnerkę piłkarza Annę Przybylską, oraz zmarłego niedawno Krzysztofa Kowalewskiego. Na zdjęciu dodał jedynie  zapłakaną emotikonkę. 

Finał The Voice Senior! Znamy zwycięzcę!

Instagram Jarosław Bieniuk
Instagram Jarosław Bieniuk

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Monika Olejnik pożegnała mamę. Prywatnie przyszedł trudny moment w jej życiu. Kilka dni temu dziennikarka pożegnała swoja mamę. Kobiety były ze sobą bardzo zżyte i spędzały ze sobą bardzo dużo czasu. Monika wstawiła czarno białe zdjęcie z dzieciństwa opatrzone krótkim lecz wymownym podpisem...Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com