Marta Manowska to od kilku lat ważna gwiazda TVP, która podbiła serca widzów prowadząc "Rolnik szuka żony". Jej miłe usposobienie sprawiło, że dziennikarka dostała także pracę przy prowadzeniu "Senatorium miłości" i "The Voice Senior"

Ten ostatni, Manowska prowadziwraz z piosenkarzem Rafałem Brzowskim, który sam jest laureatem programu "The Voice of Poland". I choć Brzozowski ma na swoim koncie kilka hitów, od jakiegoś czasu sprawdza się w roli prowadzącego w TVP.

Finał The Voice Senior! Znamy zwycięzcę!

W ostatnią sobotę odbył się finał drugiej edycji "The Voice Senior". Jednak zaledwie kilka godzin przed wejściem na antenę, okazało się, że Rafał Brzozowski ze względów zdrowotnych nie może wziąć udział w show.

Nie było innego wyjścia - Marta Manowska musiała samodzielnie poprowadzić finał. Jak podaje Pudelek, prowadząca zaledwie 3 godziny przed rozpoczęciem finału zaczęła uczyć się kwestii Rafała. 

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Marta Manowska i Rafał Brzozowski

Lewandowska pokazała, jak się wystroiła na randkę z mężem w domu. Jej buty kosztują krocie

Ostatecznie Marta Manowska samodzielnie poprowadziła show i wyszło jej to bardzo dobrze. Natomiast stylizacja dziennikarki nie wszystkim przypadła do gustu. Internauci stwierdzili, że wybranie kombinezonu o kroju oversize dla prowadzącej nie było dobrym pomysłem. O ile taki krój pasuje szczupłym i wysokim kobietom, takie sylwetki jaką ma Manowska nieszczególnie wyglądają korzystnie w "za dużych" ubraniach. 

A Wy, jak oceniacie tę stylyzację? Faktycznie było tak źle?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com