Barbara Kurdej-Szatan otrzymała swoją największą popularność z serialu "M jak miłość". Tam ona zagrałą Joannę Chodakowską. Była gospodynią tak samo takich programów, jak: Kocham cię, Polsko!The Voice of PolandThe Voice KidsDance Dance Dance. Dodatkowo brała udział w Tańcu z gwiazdami. Prywatnie Basia jest związana z Rafałem Szatanem. Z nim wychowuje córkę Hanię i małego Henryka, który urodził się całkiem niedawna. 

Urodziła się bez nóg, a dziś osiąga to, co dla wielu jest niemożliwe. Jej historia inspiruje

Basia Kurdej-Szatan zamieściła intymne zdjęcie z mężem

W swoich mediach społecznościowych aktorka wstawiła gorące zdjęcie! Ona w satynowym kusym szlafroku oraz seksownej bieliźnie a on... w rozpiętej koszuli! Czy zrobili to z okazji zbliżających się Walentynek? Fani są w szoku!

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Marcelina Zawadzka pozuje z głębokim dekoltem. Modelka rozgrzała swoich fanów!

U Was Walentynki to cały rok trwają, Szatany ❤️❤️❤️ Piękna bielizna 

Piękna, zmysłowa kreacja na wyjątkowy walentynkowy wieczór!😍 pozdrawiam 😀

Przepięknie wyglądacie🥰 a bielizna naprawdę jest seksowna i mega zmysłowa😍 pozdrawiam serdecznie ♥️ -czytamy. 

Jakiś czas temu rodzina Szatanów przyleciała z Zanzibarzu. Pomimo pandemii koronawirusa jednak udało się wyjechać na wymarzony urlop. W swoich mediach społecznościowych gwiazda chwaliła się wyjątkowym zdjęciem z odpoczynku. Między innymi pokazała dziecięcy wózek konkretnej firmy na tle afrykańskich dzieci. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule.