Gdy Dominique Moceanu zdobywa złoto na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku w gimnastyce artystycznej, wszystkie dziewczynki chciały być jak ona. Jennifer Bricker-Bauer, która urodziła się bez nóg także postanowiła, że będzie uprawiać gimnastykę.

Wyszło na jaw, co studiuje dziewczyna Piotra Żyły. Nigdy byście nie zgadli

Jennifer tuż po urodzeniu została oddana do adopcji, na szczęscie znalazła ona kochający dom. Dla jej nowych rodziców jej niepełnosprawność nie była takim problemem. Gdy dziewczynka zechciała trenować gimnastykę, oni stwierdzili, że jej w tym pomogą i zrobią wszystko, by spełnić jej marzenie.

Jennifer okazała się być świetną gimnastyczką. Osiągnęła w tym sporcie bardzo dużo. Brak nóg wcale jej nie przeszkodził. Niebywała siła w rękach dziewczyny pozwoliła jej osiągać wspaniałe rezultaty.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Małgorzata Rozenek została zatrzymana przez policję. Radzio jest załamany jej umiejętnościami

Równocześnie całyJennifer czas miała dziwne przeczucie, że coś ją łączy z wielką zawodniczką Dominique Moceanu, którą tak podziwiała. Gdy jej rodzice wyjawili jej, że jej pierotne nazwisko brzmiało właśnie "Moceanu" dziewczyna była prawie pewna, że jest krewną Dominique.

Dzięki zatrudnieniu prywatnego detektywa okazało się, że Dominique faktycznie jest siostrą Jennifer! Oddanie Jennifer do adopcji było spowodowane rosnącą karierą Dominique. Ich ojciec bał się, że koszty związane z potrzebną rehabilitacją Jennifer, zakończą marzenia sportowe Dominique.

Jennifer ze swoimi biologicznymi siostrami

Ostatecznie dziewczyny poznały się i bardzo sie polubiły. Wciąż utrzymują kontakt. Jennifer nie ma żalu do nikogo. Dziewczyna spełnia się zawodowo, a także prywatnie. Będąc w podróży ze swoimi motywacyjnymi wykładami poznała w Austrii swojego przyszłego męża. Aktualnie tam właśnie mieszka.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com