Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej znanych aktorek w polskim show-biznesie. Od 2000 do 2013 grała Małgorzatę Chodakowską w serialu TVP2 M jak miłość. Właśnie ta rola przyniosła jej wielką rozpoznawalność w kraju. Była uczestniczką programów rozrywkowych: Taniec z gwiazdami i Tylko nas dwoje. Prywatnie jest związana z dziennikarzem Maciejem Dowborem. Z nim wychowuje dwóch córek: Janinę i Helenę. 

Michał Wiśniewski zdecydował się na szczerze wyznanie.

Joanna Koroniewska pokazała, jak morsuje

Aktorka jest zawsze otwarta ze swoją publicznością w swoich mediach społecznościowych. Zawsze pokazuje swoje prawdziwe „ja” i prawie nieczego się nie wstydza. Tak, ostatnio Koroniewska dołączyła się popularnego zajęcia wśród polskich celebrytów, a właśnie pokazała, jak morsuje. 

Gwiazda serialu "M jak miłość" miała na sobie białe futro, czapkę, czarne, wysokie buty i jednoczęściowy strój kąpielowym. Na pierwszym zdjęciu Koroniewska znacznie odsłoniła swoje pośladki. W opisie gwiazda zaprosiła swoją publiczność do kolejnego odcinku "Domówka u Dowborów" z uczestnictwem Lary Gessler.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mrowisko

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Dziś będzie gorąco! ❄️🔥I to wcale nie mam na myśli tego co dzieje się za oknem.🤭🤔 Jak widać obie z @lara_gessler mamy zamiłowanie do podobnych stylizacji 😉, choć tutaj co prawda Lara występuje jeszcze w wersji letniej i „podwójnej”. 👏👏👏 A jednak 😊Zima, lato, bez znaczenia! Trzeba wykorzystywać każdy moment na małe radości! ✨💫⭐️Prawda @lara_gessler ? Dobrze się składa, że dziś na #domowkaudowborów naszym gościem będzie Lara Gessler, która o pączkach wie niemal wszystko a do tego wydała właśnie ebooka - #randkawdomu!!! 👏👏👏 Świetny pomysł!!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwycających się fanów.

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com