Anna Mucha jest znaną polską aktorką. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość". Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Obecnie obok siebie Mucha ma nowego mężczyznę. Im jest polski aktor Kuba Wons. 

Sylwia Bomba odpowiedziała na negatywny komentarz w sieci w wielkim stylu. Teraz nikt jej nie podskoczy

Ostatnio dowiedzieliśmy, że Anna Mucha straciła pracę w TVP. Już niestety nie zobaczymy  aktorkę wśród jurorskiej trójki w programie Dance, Dance, Dance. W swoich mediach społecznościowych gwiazda opublikowała smutny wpis: Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda. Kontynuację możesz przecytać w naszym artykule.

Anna Mucha pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Aktorka pomimo wszystkiego, co się dzieje u niej w życiu, nie zapomina o swoich fanów na Instagramie. Ostatnio postanowiła poczuć się trochę nostalgii. Na InstaStory celebrytka opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Na nim napisała:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Moja córka znalazła album ze starymi zdjęciami! i to jest ten konkurs recytatorski, o którym Wam opowiadałam...Tu jeszcze etap międzyszkolny (dzielnicowy?)

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

anna mucha instagram
anna mucha instagram

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Mucha nie pojawi się w kolejnym sezonie Dance Dance Dance. Co spowodowało tę decyzję? Anna Mucha nie będzie jurorką Dance Dance Dance 3. Być może powodem tej decyzji jest wielka ilość pracy. Jak wiadomo, Anna Mucha, jest aktorką popularnego serialu „M jak miłość”, pracuje też w teatrze, prowadzi Instagram i opiekuje się dziećmi. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com