Blanka Lipińska to znana polska pisarka, osobowość telewizyjna. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po tym, jak w 2014 roku napisała powieść 365 dni. Książka została wydana w 2018 i szybko stała się bestsellerem, sprzedając się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. W tym samym roku pojawiła się kontynuacja, Ten dzień. W 2019 wydano Kolejne 365 dni, wieńczące erotyczny tryptyk. Prywatnie była związana z przedsiębiorcą Maciejem Buzałą w latach 2018-2019. W 2020 roku jej partnerem był Baron.

Dawid Kubacki na zdjęciu z córeczką. Taki widok chwyta za serce każdą kobietę

Blanka Lipińska wydłużyła zęby

Pisarka nie jednokrotnie korzystała się z różnych zabiegów kosmetycznych. Przeszła zabieg wycięcia torebek tłuszczowych z policzków, wolumetrię twarzy, wydłużyła brodę, powiększyła usta i piersi, stosowała botoks. Tak samo ma mnóstwo tatuaży na swoim ciele. 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Ostatnio celebrytka skorzystała się z jeszcze jednej procedury, a mianowicie metoda bondingu (wydłużanie zębów). Na InstaStory gwiazda pochwaliła się efektem.

Dobrze zauważyliście - mam bonding zrobiony, zrobiłam go wczoraj. Natomiast jeszcze nie mogę się nim wam pochwalić, bo moja kochana doktor powiedziała, że to nie jest jeszcze to, czym można się chwalić, więc nie będę się tutaj do was szczerzyć. Aczkolwiek faktycznie widać, że mam większe zęby, są super -powiedziała Lipińska.

instagram lipińska
instagram lipińska

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Pisarka każdą wolną chwilę zagląda w lustro.

Wczoraj każde lustro było moje, chyba przez całe życie się tyle nie uśmiechałam, co wczoraj, więc jak już doktor skończy, to bądźcie pewni, że zaprezentuję wam ten szereg białych zębów.

blanka lipińska instastory
blanka lipińska instastory

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com