Zeszłoroczny zwycięzca 68. Turnieju Czterech Skoczni i jeden z najlepszych sportowców w Polsce został pod koniec roku ojcem. Dawid Kubacki i jego żona Marta zostali rodzicami Zuzanny. 2020 był więc dla małżeństwa bardzo udanym rokiem, co małżonka sportowca zaznaczyła udostępniając post uwidaczniający Dawida z trofeum i małą Zuzię.

Dwa najpiękniejsze wydarzenia tego roku. Piękny początek oraz koniec — napisała Marta Kubacka.

Księżniczka Eugenia urodziła! Pierwsze zdjęcie maleństwa łapie za serce

Jednak poród zimową porą wiązał się z tym, że Dawida niestety nie było w pierwszych dniach po narodzinach córeczki. Z resztą, aktualnie w tak intensywnym okresie konkursów skoczkowie mają w ogóle bardzo mało czasu dla swoich rodzin.

Dawid Kubacki z żoną i córką na spacerze

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Dawid Kubacki i jego dzieci

Na szczęście w związku z konkursem w weekend odbywającym się w Zakopanem, Dawid Kubacki mógł trochę pobyć w domu i nacieszyć się swoją kruszynką. Skoczek musiał tę chwile uwiecznić na Instagramie.

Większość z nas robi to źle! Filmik o poprawnym nakładaniu zawieszki do WC podbija sieć

Jednak na fotce nie pojawił się tylko Dawid i jego córeczka, ale także drugie "dziecko" sportowca. O kim mowa? Sportowiec nazwał tak swojego psa Berniego

Zdecydowanie na tym zdjęciu widać wielką radość Dawida Kubackiego. W końcu sportowiec mógł się nacieszyć z roli taty!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com