Robert Lewandowski to polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Zdobywca ponad 500 goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.

Rok 2020 był naprawdę niezwykłym i fascynującym dla Roberta Lewandowskiego. Między innymi w maju urodziła mu się druga córka Laura Lewandowska. Od lipca 2019 do października 2020 Lewandowski strzelił aż 64 gole, a kilka dni temu odebrał prestiżową nagrodę FIFA The Best. Całkiem niedawna Lewandowski razem ze swoją żoną Anną odebrał statuetkę z tytułem Piłkarza Roku 2020.

Blanka Lipińska wydłużyła sobie...zęby? Pisarka pochwaliła się efektem bondingu

Robert Lewandowski pokazał swoją siostrę

W swoich mediach społecznościowych polski piłkarz opublikował zdjęcie z ukochaną siostrą Mileną. Zrobił to z okazji jej urodzin. W opisie pogratulował jej.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Happy birthday sister! 😄 @lewandowskamilena7 , STO LAT! -napisał krótko.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała wózek Henia. Na taki luksus nie każdemu się stać!

Kim jest Milena Lewandowska?

Milena Lewandowska-Miros tak samo, jak i jej brat jest związana ze sportem. Od samego dzieciństwa zajmowała się siatkówką. Później była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Obecnie cały swój czas poświęca na prowadzenie własnego biznesu i kochaną rodzinę. Jest żoną Radosława Mirosa i wraz z nim prowadzi markę zajmującą się szyciem luksusowych garniturów. Z nim ma dwójkę dzieci. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com