Agnieszka Kaczorowska jest polską tancerką, aktorką i osobowością telewizyjną. Młodzieżowa mistrzynia świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010. Zwyciężczynia trzeciej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Zagrała też w kilku odcinkach serialu Na dobre i na złe. Prywatnie jest związana z tancerzem Maciejem Pelą. Z nim w 2019 roku urodziła córkę Emilię. Ostatnio Agnieszka poinformowała o tym, że spodziewa się drugiego dziecka.

Odważne słowa Marzeny Rogalskiej w „Pytanie na śniadanie”. Niektórym może się to nie spodobać

Agnieszka Kaczorowska pokazuje swój ciążowy brzuszek

Z okazji Dnia Pączka Kaczorowska postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Na foto pozuje w długiej, obcisłej sukience, trzymając w rękach pączek. Ale cała uwaga skupiona jest na jej ciążowe krągłości.
 
To nie od pączków...🤰😂 Naszej dwójce wystarczy chyba jeden, max. 2 👌🏻 Choć 🍩 kuszą, bo jakże bezkarnie teraz można skończyć dzień z większym brzuchem... -napisała gwiazda.
Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwycających się fanów:
 
Pięknie Pani wygląda 😊
Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i oczywiście szczęśliwego rozwiązania 
 
cudny brzuszek pięknej mamy !
 
Śliczny brzuszek niech mała istotka się dobrze rozwija i niech rośnie zdrowo i że by ciąża przechodziła spokojnie i także dużo zdrówka dla mam
 
Ale szybko rośnie brzuszek 😍 jeszcze niedawno nic prawie nie było widać 😊
 
Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com