Elżbieta Romanowska już w wieku nastoletnim próbowała swoich sił w aktorstwie. W swoim rodzinnym mieście Szczecin zachwycała w musicalach. Miłość do występów skierowało ją na studia aktorskie do Krakowa. 

37-latka w swoim dorobku aktorskim ma wiele ról tatralnych, ale też serialowych i filmowych, jednak do tej pory nie widzielismy jej jeszcze w pierwszoplanowej roli kinowej, bowiem 37-latka jest zazwyczaj obsadzana w rolach epizodycznych lub drugoplanowych.

Od pewnego czasu Elżbieta Romanowska sprawdza się jednak jako prowadząca. Aktualnie w telewizji TVP2 jest gospodynią programu Anything Goes. Ale jazda!.

Katarzyna Dowbor pogrążona w smutku. Kolejny uczestnik „Nasz nowy dom” nie żyje

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Jednak to nie wszystko. Oprócz rozwijania kariery, aktorka także nie może narzekać na powodzenie w życiu prywatnym. 37-latka poinformowała bowiem swoich fanów, że zaręczyła się! 

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama denerwował mnie ten dzień do moment, gdy zrozumiałam że to święto miłości, miłości która ma wiele twarzy! Kochamy Rodziców, Dzieci, Rodzeństwo, Przyjaciół, Rodzinę i oczywiście swoje drugie Połówki, więc dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie Wam Osoby i powiedzcie jak bardzo się cieszycie, że Ich macie. Ja dziś wraz z moim Narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za Miłość.- napisała na Instagramie

Klaudia Halejcio ogłosiła wesołą nowinę. Aktorka i jej partner wkrótce zostaną rodzicami

pierścionek zaręczynowy Elżbiety Romanowskiej

Aktorka raczej nie mówi o swoim życiu prywatnym w mediach, stąd wielkim zaskoczeniem był post Elżbiety Romanowskiej o zaręczynach, w którym mogliśmy podziwiać jak piękny pierścionek aktorka dostała, ale też jak wygląda jej ukochany.

Pod zdjęciem od razu posypały się gratulacje nie tylko od fanów, ale też od kolegów i koleżanek z branży, do których szczerze się przyłączamy!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com