Program Nasz nowy dom zyskał w Polsce ogromną popularność. Widzowie pokochali produkcję, dzięki której wielu rodzinom w kraju remontuje się mieszkania, by ci mogli godnie żyć. Ekspresowym przemianom dowodzi Katarzyna Dowbor i jej ekipa, która to każdego odcinka podchodzi niezwykle emocjonalnie. Dziennikarka nawet po emisji interesuje się losami rodzin, którym pomogła.

Niestety, losy uczestników show nie zawsze są miłe i kolorowe. Doszło juz do jednego podpalenia wyremontowanego domu, a także śmierci bohaterów porgramu. Niektórzy z nich zmarli w wyniku wypadku, inni w wyniku choroby. 

Odważne słowa Marzeny Rogalskiej w „Pytanie na śniadanie”. Niektórym może się to nie spodobać

O kolejnym przypadku pożegnania się z życiem jednego z uczestników Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor poinformowała w niedzielę. Zmarł pan Wojtek z Wąsewa, który był bohaterem 138 odcinka. Pozostawił on w żałobie żonę Renatę i małą córeczkę Anię. Mężczyzna chorował na serce, przeszedł on także amputację obu nóg.

Zweryfikowano Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani...- napisała w poście Katarzyna Dowbor

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Masz w planach remont kuchni? Oto 8 przepięknych projektów na to pomieszczenie

Wyrazy współczucia dla rodziny pana Wojtka.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com