Dziennikarz Maciej Dowbor i aktorka Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Od pewnego czasu prowadzą program na Instagramie, który się nazywa "Domówka u Dowborów". Komunikują się tam z gwiazdami show-biznesu i nie tylko. Małżeństwo ma dwóch córek: Janinę i Helenę. 

Dominika Kulczyk z nową fryzurą! Inwestorka odważyła się na niezwykłą stylizację

Maciej Dowbor opublikował archiwalne zdjęcie z Koroniewską

Na Instagramie, gdzie dziennikarza obserwuje ponad 187 tysięcy osób, Maciej pochwalił się archiwalnym zdjęciem ze swoją żoną Joanną. Był to 2003 rok. Aktorka i dziennikarz poznali się na planie, gdzie musieli przeprowadzić wywiady z bohaterami serialu i zrobić program o kulisach. 

18 lat minęło.🤦‍♂️🤦‍♂️ Zdjęcie na górze to my w dniu kiedy się poznaliśmy - druga połowa marca 2003 roku. Tak jak trudno rozstrzygnąć kto był pierwszy - jajo czy kura, tak my przez 18 lat spieramy się, kto do kogo smalił cholewy😂. Ja mam swoją teorię - zresztą zobaczcie na to zdjęcie 25letniej Joasi?! Mówi samo za siebie!! -napisał Dowbor. 

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Jeszcze nikt tak nie skrytykował Małgorzaty Rozenek. Paulina Młynarska powiedziała, co o niej myśli

Na pierwszym spotkaniu Dowbor całkiem się nie zahwycał Joanną.

"Pojechałem na zdjęcia, nagrywać kulisy „M jak miłość". Byłem na zdjęciach, nagrywałem ze wszystkimi aktorkami. Powiedzieli, że muszę z tą nagrywać, bo gra jedną z głównych postaci. "Z tą wieśniarą to ja nie chcę". Miałaś wsiowe zdjęcie" - powiedział niedawno podczas "Domówki".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com