Marzena Rogalska jest znana polska dziennikarka. Właśnie z 1997 roku rozpoczęła swoją karierę. Zaczęła pracę w RMF. fm, tam prowadziła takie audycję jak: Na językachWeekend bez granicHalo, to ja i Świąteczne Marzenie. Później pracowała w Radio Kolor i Radio Złote Przeboje. Pracowała tak samo i w telewizji: w 1995 roku zaczęła swoją pracę w krakowskim oddziałe Telewizji Polskiej. Wiosną 2015 prowadziła w TVP2 program Przygarnij mnie, a wiosną 2016 – cykl Domy przyszłości. W 2019 została gospodynią programu To był rok! w TVP1.

Maciej Dowbor zamieścił zdjęcie, gdy tylko się poznał Joannę Koroniewską. "18 lat minęło"

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Marzena Rogalska kończy swoją współpracę w Telewizją Polską. O tym dziennikarka poinformowała na swoim Instagramie. Taka decyzja wynikła z powodu ostatniej sytuacji, która wydarzyła się w Polsce, a właśnie protestu Media bez wyboru, gdzie niezależne polskie media zjednoczyły się i razem sprzeciwiły pomysłowi Ministerstwa Finansów, który chce nałożyć nową składkę reklamową.
Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa -napisała Rogalska.
 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!