Klaudia Halejcio ostatnio poinformowała o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą. W swoich mediach społecznościowych aktorka opublikowała miłe zdjęcie z partnerem, który trzyma w rękach badania USG. Na twarzy samej Klaudii panuje wielki uśmiech. W wieku 30 lat aktorka po raz pierwszy dowie się, co to znaczy macierzyństwo. 

Jane Seymour czyli popularna doktor Quinn kończy 70 lat!

Klaudia Halejcio zamieściła wyjątkową sesję z przyjaciółką

Na Instagramie gwiazda pochwaliła się wspólną sesją zdjęciową ze swoją przyjaciółką, Patrycją Broniek. Jest to znana makijażystka gwiazd, która pracuje przy programie Pytanie na śniadanie. Dziewczyna tuli kochaną Klaudię, trzymając ręki na jej brzuszku. Dziewczyny razem miło się uśmiechają.

Wujaszek wpadł na kawę i jaką piękną pamiątkę nam zostawił. Dziękujemy – napisała pod zdjęciem.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Gąsiewska i Zdrójkowski na romantycznym zdjęciu! Miłość kwitnie

Pod zdjęciem fani zachwycali się fotką aktorki. Większość oczywiście zwróciła swoją uwagę na brzuszek Klaudii, który jest już dość spory:

  • Cudowna fota.
  • Gratulacje. Piękna mama.
  • Rozpływam się.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • Jaki piękny już brzusio.

Nawisem mówiąc, Klaudia Halejcio jest najbardziej znana z takich seriali, jak: Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Dodatkowo uczestniczyła w  programach rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdamiDance Dance Dance. Prywatnie była związana z Tomaszem Barańskim w latac 2014-2016. W 2019 się rozstali.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com