Antek Królikowski i Joanna Opozda przez pewien czas byli jedną z najbardziej pięknych par polskiego show-biznesu. Nic nie zapowiadało tego, że one zerwą ze sobą. Pierwsza o ich rozstaniu poinformowała sama Joanna.

Kinga Rusin komentuje przejście Agustina Egurroli do TVP. Padły mocne słowa

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy". 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anroni Królikowski od miesiąca jest widywany pod jej blokiem Opozdy. Paparazzi złapali, jak aktor daruje bukiet pięknych czerwonych róż Joannię. Asia na razie nie spieszy się z tym, aby znów być razem z Antkiem, chociaż pozwala mu wyprowadzać na spacer swojego pieska. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

W dniu Walentynek Joanna Opozda opublikowała zdjęcie, gdzie otrzymała wielki bukiet pięknych czerwonych róż. Czy to kolejny prezent od Antka Królikowskiego? Jak widać, Antoni jest bardzo asertywną osobą i nie uspokoi się, jeżeli nie osiągnie swój cel. No cóż, zobaczymy, co będzie dalej. 

instagram joanna opozda
instagram joanna opozda

Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Rozenek zdobyła się na szczere wyznanie. Małgorzata Rozenek dostała nowy program na TVN "Rozenek cudnie chudnie", w którym to pokazuje swoją drogę do idealnej - według niej - wagi 55 kilogramów. Według celebrytki program ten ma wspierać także inne kobiety do zrzucenia kilogramów. Małgorzata oczywiście robi to z pomocą męża, dietetyczki, trenera personalnego i zapewne niani - ot taki tylko "mały" szczególik odróżniający ja od większości Polek.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com