Kiedy ogłoszono nowy skład jury programu Dance, dance, dance prawie cała ekipa TVN zamarła. Okazało się bowiem, że TVP zatrudniła do swojej produkcji znanego i cenionego choreografa Agustina Egurrolę, który do tej pory był twarzą TVN. Co ciekawe, główne wydanie Wiadomości z tej okazji stworzyło specjalny materiał, wychwalając nad niebiosa wielkość tancerza, tym samym dając oczywiście mały pstryczek w nos stacji TVN.

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka pochwaliła się narzeczonym i pierścionkiem

Była prowadząca Dzień Dobry TVN - Kinga Rusin, choć sama zdecydowała się na jakiś czas odsunąć od mediów, postanowiła na swoim Instagramie ostro skomentować działanie swojego byłego - jak sądzimy - kolegi ze stacji, z którym dziennikarka miała między innnymi okazję współpracować przy programie You can dance - po prostu tańcz.

Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z tvp info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w tvp „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli. To żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. - rozbrzmiały pierwsze zdania ostrego komentarza Rusin

Meryl Streep zachwycona polską aktorką. Według niej, powinna dostać Oscara

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Dalsze słowa Rusin były już tylko ostrzejsze.

Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze! Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach

Pod postem dziennikarki pojawiło się mnóstwo komentarzy pochlebiających postawę Kingi Rusin. A Waszym zdaniem, gwiazda TVN dobrze napisała, czy może jednak trochę przesadziła?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com