Paula Tumala swoją największą rozpoznawalność zdobyła po tym, jak wystąpiła w teledysku Donatana w roli ubijaczki masła. Rok temu po raz pierwszy stała mamą. Na świat pojawiły się córki bliźniaczki: Anastazja i Nadia. W swoich mediach społecznościowych celebrytka aktywnie dzieli się zdjęciami swoich małych pociech. 

Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. "Ogień" reagują fani

Ostatnio w życiu Pauly nastąpiły znaczne zmiany. Na swoim instagramowym profilu gwiazda poinformowała o tym, że rozstała się ze ojcem swoich córek. 

Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być w życiu pewnym, to zmiana -napisała na InstaStories. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Później kontynuowała:

Moje drogie, w moim życiu nadchodzi rewolucja, ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam. Oczywiście z Waszym wsparciem - , na koniec dodała: Znowu się pomyliłam.

Jak informuje portal JastrzabPost Paula Tumala rozstała się ze swoim partnerem, łódzkim biznesmenem Karolem. Mężczyzna właśnie jest ojcem Nadii i Anastazji. 

To nie była łatwa decyzja, ale Paula nie chciała dawać kolejnej szansy komuś, kto powtarza swoje błędy. Na razie nie chce komentować tego, co się stało. Sprawa jest dla niej bardzo trudna. Jak będzie gotowa, podzieli się szczegółami na Instagramie - zdradza informator.

instagram paula tumala
instagram paula tumala

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Zdjęcia Karola całkiem nie pokazywała w swoich social mediach. Jedynie latem ubiegłego roku pisała o tym, jakim dobrym partnerem on jest. 

"Mój Karol jest wyjątkowy, bo jest ojcem moich dzieci i kocha mnie taką jaka jestem pomimo moich niedoskonałości"

Jak uważasz, że sytuacja może się zmienić na lepsze?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com