Natalia Kukulska jest znana polska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Wokalistka wraz z mężem Michałem Dąbrówką mają tróje dzieci: JanekAnia i Laura. Gwiazda jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia nie tylko ze swojej pracy, a i własnej rodziny.

Zdenerwowany Dawid Narożny mówi o swojej byłej żonie: "Może w końcu udzieli zgody na rozwód kościelny?"

Ostatnio głośno się zrobiło o Ani Dąbrówce, która niezadługo skończy 16 lat. Dziewczyna opublikowała swój portret, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak piękną jest córka Natalii Kukulskiej. Fani widzą wielkie podobieństwo nie tylko z mamą dziewczynki, a i z jej babcią -Anny Jantar. 

Popularne wiadomości teraz

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Wcześniej w rozmowie z mediami Kukulska zdradziła, kim chce zostać w przyszłości jej córka? Chociaż wszystkie jej dzieci dobrze rozwijają się muzycznie, gwiazda nie nalega na to, aby poszli po jej śladach.

Ewa Chodakowska: archiwalne zdjęcia. Jak wygladała polska trenerka w dzieciństwie i młodości?

Wiedząc, że są muzykalne, pozostawiłam im swobodę wyboru. Uważałam, że szkoła muzyczna im się należy. W ogóle cierpię z tego powodu, że w zwykłych szkołach ta muzyka jest tak po macoszemu traktowana, a ona naprawdę uczy wrażliwości, czułości. Nauczyciele powinni uczyć dzieci jakiej muzyki słuchać, jaką wybierać. A tymczasem mamy szkoły disco-polo, rzeczywiście ten temat nie do końca wygląda tak, jak ja bym to sobie wyobrażała jako matka. Dlatego uważałam, że szkoła muzyczna dla moich dzieci jest jakimś zobowiązaniem z mojej strony. Ponieważ muzyka jest czymś, co jest nam wszystkim bardzo potrzebne -powiedziała Kukulska w rozmowie z Jastrzab Post.

Okazuje się, że średnie dziecko Natalii chce zostać aktorką. Ania marzy o studiach w Nowym Jorku. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com