Dawid i Magda Narożna w 2012 roku założyli zespół "Piękni i Młodzi". W 2019 roku para się rozstała. Chociaż zapewniały, że ich prywatne życie ani jak nie wpłynie na pracę, później Dawid został całkowicie wycofany z zespołu. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda Narożna udzieliła wywiadu, gdzie zdradziła, dlaczego nie chce rezygnować z nazwiska eksmałżonka? Jak się okazało, to może źle wpłynąć na jej karierę. 

Magda Gessler nie lubi słowa "babcia". Woli inne określenia

Dawid Narożny ostatnio nagrał krótkie wideo, gdzie odniosł się do reportażu o swojej byłej żonie Magdy. 

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć - mówi Dawid na swoim InstaStory. 

Także poruszył temat nazwiska, gdzie nawet zaproponował, aby partner Magdy przyjął to same nazwisko:

A poruszając kwestię nazwiska, jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną. 

instastory dawid narożny
instastory dawid narożny

Dawid Narożny przez długi czas walczy o to, aby Magda udzieliła zgody na rozwód kościelny. 

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni. Ty wiesz Asia, dlaczego? - zapytał ukochaną.

instastory dawid narożny
instastory dawid narożny

Dominika Gwit wspomina swój ślub: "Dwa i pół roku, a jakby wczoraj"

Na koniec powiedział:

I właśnie kochani, moi drodzy i jeśli prawie-żona tak naprawdę wszystko sobie zawdzięcza, to niech jeszcze bardzo dużo rzeczy zawdzięcza przede wszystkim komputerowi, który w tym wypadku, jak słyszycie, naprawdę robił wspaniałą robotę i naprawdę działał cuda.

Jak myślicie, czy w końcu ich konflikt zostanie rozwiązany?

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com