Dominika Gwit swoją największą popularnośc odzyskała po filmy "Galerianki" z 2009 roku. Tak samo mogliśmy ją zobaczyć w takich serialach, jak: „Przepis na życie” czy „Singielka”. W latach 2010 -2014 była dziennikarką Polskiej Agencji Prasowej.

Od marca 2015 do stycznia 2016 prowadziła cykl Odważ(e)ni w programie Dzień dobry TVN, w którym rozmawiała z osobami, które osiągnęły sukces w odchudzaniu. Od lutego 2016 pisze felietony dla portalu Cosmopolitan.pl. W 2018 roku wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, z nim znajduje się w szczęśliwym związku.

Anna Lewandowska pozuje w niezwykłej fryzurze. Porównała siebie do postaci z bajki

Dominika Gwit wspomina swój ślub

W niedzielę do celebrytki wróciły wspomnienia. Między innymi gwiazda opublikowała archiwalny kadr ze swojej ceremonii ślubnej.
 
Takie mnie dziś przy niedzieli ślubne wspomnienie naszło. Dwa i pół roku, a jakby wczoraj. Też tak macie, że co jakiś czas oglądacie fotki z wesela? Ech... Co to był za dzień - podpisała Gwit, która znajduej się w szczęśliwym związku z mężem Wojciechem Dunaszewskim.

"Cudna fota, wianek przesłodki! ❤️❤️❤️ i najlepszego dla Was, kochajcie się na wieki wieków!", "Czadowy wianek! Piękne para🔥", "Samych pieknych chwil" -rozpływali się nad zdjęciem fani. 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com