Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych i atrakcyjnych osób w polskim show-biznesie. Odniosła wielki sukces w karierze, jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Od 2013 prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych wraz ze swoim zespołem.

Wiśniewski, Pazura, Królikowska: najliczniejsze rodziny w show-biznesie

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Ania i Robert Lewandowski pozują na okładce do niemieckiego magazynu "Icon". W swoich mediach społecznościowych pochwaliły się zdjęciami efektem wspólnej pracy. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Ania Lewandowska pozuje w nietypowej fryzurze

Ostatnio trenerka uczestniczyła w różnych sesjach zdjęciowych. Na InstaStory celebrytka pochwaliła się swoją niezwykłą fryzurą. Porównała siebie do postaci z bajki "Merida Waleczna". Na zdjęciu widzimy, jak Lewandowska wygląda przed sesją i po sesji. 

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Anna Wendzikowska podczas tańca na rurze odsłoniła zbyt dużo. Odważny kadr dziennikarki rozpowszechnił się w sieci

instastory Anna Lewandowska
instastory Anna Lewandowska

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. Celebrytka bardzo często dzieli się zdjęciami z różnych sesji zdjęciowych oraz z pracy. Całkiem nie zamieszcza zdjęcia ze swojego życia prywatnego, chroni swoją prywatność. Ostatnio Gąsiewska pochwaliła się zmysłowym kadrem w samym staniku. Pod lewą piersią jest napisane "Angel". 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com