Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych i atrakcyjnych osób w polskim show-biznesie. Odniosła wielki sukces w karierze, jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Od 2013 prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych wraz ze swoim zespołem.

Wiśniewski, Pazura, Królikowska: najliczniejsze rodziny w show-biznesie

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Ania i Robert Lewandowski pozują na okładce do niemieckiego magazynu "Icon". W swoich mediach społecznościowych pochwaliły się zdjęciami efektem wspólnej pracy. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Ania Lewandowska pozuje w nietypowej fryzurze

Ostatnio trenerka uczestniczyła w różnych sesjach zdjęciowych. Na InstaStory celebrytka pochwaliła się swoją niezwykłą fryzurą. Porównała siebie do postaci z bajki "Merida Waleczna". Na zdjęciu widzimy, jak Lewandowska wygląda przed sesją i po sesji. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Anna Wendzikowska podczas tańca na rurze odsłoniła zbyt dużo. Odważny kadr dziennikarki rozpowszechnił się w sieci

instastory Anna Lewandowska
instastory Anna Lewandowska

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Wiktoria Gąsiewska pozuje w samym staniku. Celebrytka bardzo często dzieli się zdjęciami z różnych sesji zdjęciowych oraz z pracy. Całkiem nie zamieszcza zdjęcia ze swojego życia prywatnego, chroni swoją prywatność. Ostatnio Gąsiewska pochwaliła się zmysłowym kadrem w samym staniku. Pod lewą piersią jest napisane "Angel". 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com