To są najliczniejsze rodziny w show-biznesie:

1. Michał Wiśniewski ma 5 dzieci

Całkiem niedawna wokalista zespołu "Ich Troje" został ojcem po raz piąty. Jego żona Pola urodziła mu synka Falco Amadeusa. Michał Wiśniewski ma czwórke dzieci od poprzednich związków. 18-letniego Xaviera Michała i 17-letnią Fabienne Martę (których mamą jest Marta „Mandaryna” Mandrykiewicz) oraz 14-letnią Etiennette Annę i 13-letnią Vivienne Viennę (z Anną Świątczak). Warto też zaznaczyć, że jego obecna żona Paulina ma jeszcze czworo dzieci od poprzednich związków. Więc Wiśniewski dobrze wie, co to znaczy prawdziwe ojcowstwo.

Wierny Zenek Martyniuk zdradza sekret udanego małżeństwa

2. Małgorzata Ostrowska -Królikowska ma 5 dzieci

W związku z nieżyjącym już Pawłem Królikowskim, aktorka Małgorzata Ostrowska -Królikowska powitała pięciero dzieci. Najstarszym jest Antoni Królikowski, który z zawodu tak samo jest aktorem. Jego brat Jan jest o trzy lat młodszy od niego. Dalej idzie siostra Julia.  Potem w 2002 roku do rodziny dołączyła Marcelina, a najmłodszym członkiem rodziny jest 13-letni Ksawery.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

3. Cezary Pazura ma 4 dzieci

Aktor obecnie znajduje się w szczęśliwym związku z Edytą, która jest młodsza od niego o 26 lat. Z nią Cezary doczekał się trójkę dzieci: Amelię, Antoniego oraz Ritę. Od pierwszego związku z Żanetą Pazura ma córkę Anastazję.

4. Monika Mrozowska ma 4 dzieci

Całkiem niedawna aktorka została mamą po raz czwarty. Z Maciejem Auguścikiem-Lipką powitała synka Lucjana. Od poprzedniego związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa, a dwóch córek Karolinę i Jagodę powitała będąc w związku z Maciejem Szaciłłą. 

Kwaśniewska i jej mąż szczęśliwi do szaleństwa. Pochwaliły się radosną nowiną w sieci

5. Małgorzata Rozenek -Majdan ma 3 dzieci

W czerwcu 2020 roku Małgorzata została mamą po raz trzeci. Z mężem Radkiem Majdanem powitała wspólnego synka Henryka. Od poprzedneigo związku z aktorem Jackiem Rozenkiem gwiazda ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com