Ania i Robert Lewandowskie jedni z najbardziej skutecznych małżeństw w Polsce. On- polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem.

Zdobywca ponad 500 goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. Ona -polska sportsmenka, osobowość telewizyjna. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Razem wychowują dwóch córek: Klarę i Laurę Lewandowskich. 

Zakochany Jarosław Bieniuk pochwalił się romantycznym zdjęciem z Zuzanną Pactwą. Para pozuje na tle pięknych gór

Ostatnio para pozowała ze wspólnej sesji zdjęciowej do niemieckiego magazynu "Icon". W swoich mediach społecznościowych pochwaliły się zdjęciami efektem wspólnej pracy.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

 Na samej stronie tak samo możemy przeczytać fragment z wywiadu. "Dzisiaj wszyscy szukają perfekcji, ale nie istnieje ona w prawdziwym życiu. Jeśli chcemy osiągnąć nowe cele, musimy docenić także to, co już osiągnęliśmy. Rozwój powinien dawać nam satysfakcję, a nie wywierać na nas presji" - mówili Lewandowscy.

Michał Wiśniewski opublikował wspólne zdjęcie z Polą. Jego ręka znajduje się na pikantnym miejscu żony

"Lewandowscy!! Jesteście genialni! Zaskakujące z każdym kolejnym świetnym projektem!! Nic tylko podziwiać!! Woooow!!", "Świetna sesja. Jaki klimat! Naprawdę robi wrażenie", "Odjazd", "Piękna sesja", "Super fotki" - pisali fani w komentarzach.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com