Jarosław Bieniuk był związany z polską aktorką Anną Przybylską. Owocem ich związku to trójka dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. W 2014 roku Przybylska zmarła, przegrywając walkę z rakiem. Po tym Jarosław przez długi czas był sam. Żadna kobieta nie mogła wypełnić pustkę po śmierci bliskiej osoby.   

jarosław bieniuk
jarosław bieniuk

Katarzyna Dowbor pogrążona w smutku. Kolejny uczestnik „Nasz nowy dom” nie żyje

Po jakimś czasie zaczął się spotykać z blogerką Martyną Gliwińska, która nawet urodziła mu dziecko. Natomiast ta historia nie skończyła się "Happy endem". Rozstali się. Obecnie obok sportowca znajduje się nowa dziewczyna. Jej jest modelka - Zuzanna Pactwa.

Jarosław Bieniuk opublikował romantyczne zdjęcie z partnerką

Z okazji Walentynek piłkarz pochwalił się wspólnym, romantycznym zdjęciem ze swoją ukochaną osobą -Zuzanną Pactwą. Razem pozują na tle pięknych gór. 

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka pochwaliła się narzeczonym i pierścionkiem

Happy Valentines Day -napisał na zdjęciu Bieniuk.

jarosław bieniuk
jarosław bieniuk

Kim jest Zuzanna Pactwa?

Zuzanna Pactwa jest modelką. Na stale mieszka w Los Angeles, ale obecnie często ją widzimy w Polsce. Zuzanna Pactwa jest również właścicielką marki odzieżowej "Rise". W swoich mediach społecznościowych dziewczyna często dzieli się zdjęciami z pięknych podróży.

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika. Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie ukrywa, że swoją przyszłość pragnie związać z aktorstwem. Już dziś dziewczyna może pochwalić się niemałą popularnością. Jest też bardzo ładna, co z pewnością nie zaszkodzi jej w potencjalnej karierze oraz ma też za sobą już pierwszą rolę aktorską, występując w filmie Reżysera Życia, który za darmo można obejrzeć na YouTube.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com