Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie ukrywa, że swoją przyszłość pragnie związać z aktorstwem.

Już dziś dziewczyna może pochwalić się niemałą popularnością. Jest też bardzo ładna, co z pewnością nie zaszkodzi jej w potencjalnej karierze oraz ma też za sobą już pierwszą rolę aktorską, występując w filmie Reżysera Życia, który za darmo można obejrzeć na YouTube.

Jarosław Bieniuk chwali się fotografią z partnerką i dziećmi. Ta kobieta to oszałamiająca piękność

Oliwia oprócz zamiłowania do aktorstwa, lubi także pozować przed obiektywem. Rad w kierunku prawidłowego pozowania może jej teraz udzielać nowa partnerka jej ojca, Zuzanna, która jest zawodową modelką.

18-letnia córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej póki co amatrosko próbuje swoich sił przed obiektywem, ale widać, że dziewczyna podchodzi do tematu coraz odważniej i śmielej. Ostatnio zapozowała w szarej marynarce o kroje oversize bez stanika.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Oliwia Bieniuk

Czy nowy film z Anną Przybylską wkrótce ujrzy światło dzienne? Jest komentarz Jarosława Bieniuka

Warto dodać, że to nie jedyna tego typu sesja. Ostatnio na Instagramie dziewczyny pojawiła się fotka w podobnym klimacie, gdzie na dodatek było widać kawałek piersi dziewczyny.

fot. Instagram @oliwia.bieniuk

Jak myślicie, czy takie zdjęcia pasują do nastolatki, czy są zbyt odsłaniające?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com