Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Całkiem niedawna gwiazdor powitał swoje piąte dziecko -syna Falco Amadeusa, który pojawił się w związku z fotografką Polą. Od poprzednich związków Wiśniewski ma czwórkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę oraz Etiennette Annę i Vivienne Viennę. 

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika. To już kolejna odważna sesja nastolatki

Michał Wiśniewski pozuje na romantycznym zdjęciu z żoną Polą

Z okazji Walentynek celebryta postanowił opublikować romantyczną fotkę z żoną Polą. Zostało ono wykonane w dniu ceremonii ślubnej. Michał ma białą koszulę i krawat, Pola białą sukienkę. Na sobie mają maseczki ochronne. Dłoń Wiśniewskiego znajduje się na pikantnym miejscu żony, a właśnie na pupie.

Kocham Cię, Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień! -wyznał miłość Michał Wiśniewski. 

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Katarzyna Dowbor pogrążona w smutku. Kolejny uczestnik „Nasz nowy dom” nie żyje

Tak samo dodał jeszcze kilka hasztagów, gdzie wyznał, że Pola to jest jego miłością na do końca życia:

#miłość, #walentynki, #nazawsze

Tak samo czytaj o tym, jak zakochany Jarosław Bieniuk pochwalił się romantycznym zdjęciem z Zuzanną Pactwą. Jarosław Bieniuk był związany z polską aktorką Anną Przybylską. Owocem ich związku to trójka dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. W 2014 roku Przybylska zmarła, przegrywając walkę z rakiem. Po tym Jarosław przez długi czas był sam. Żadna kobieta nie mogła wypełnić pustkę po śmierci bliskiej osoby. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com